אלמנטים למילוי הסושי

לאוהבי הדג – ללא ספק זהו המילוי המועדף.
ניתן להשתמש בסלמון , טונה אדומה , או סוגים שונים של דגים נאים

 

2. הירקות הפשוטים והאלמנטרים למילוי סושי – מלפפון (כדאי לקלוף , ולהסיר גלעינים) , גזר ,פלפלים וגמבות למיניהם(ירוק , אדום , כתום , צהבהב ואפילו סגול קיים היום). אבוקדו (יש לבדוק שאיננו קשה מדי). צנון (יש כאלה שמשתמשים בצנון כבוש הנמכר בחנויות).

 

 

3. ירקות שאני קורא להם –  "המפתיעים"  - בצל ירוק (להשתמש בחלק הירוק בלבד , ולא בקוטר עבה מדי) ששמוש בו יוצר שלוב מעניין , בגלל החור שבמרכזו. חסה ירוקה או אדומה (אינסייד אאוט עם חסה ושומשום שחור – אחד מסוגי הסושי המועדפים עלי ...).

 

 

4. ניתן להשתמש בבלילה שמכינים לחביתה היפנית , לשל טיגון ירקות נוספים בשמו עמוק. הירקות המועדפים לכך – בטטה , קישוא , בצל ירוק. יש לכסות את הירק טוב בבלילה , ולטגן עד להזהבה.

 

 

5. חביתה יפנית – שהיא מלוי מעניין בצורתו , ומפתיע בטעמו.

 

 

6. יש אפשרות למלאות רולים בפירות מתוקים. הטעם מעניין ומפתיע. אני משתמש במנגו , תפוח (לדאוג שיהיה רך)  ואפילו תות-שדה.

תדמור, סדנת סושי
דירוג:  


הוסף תגובה

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
  


הודעה לגולשים באתר

התוכן באתר זה קובץ ממגוון רחב של מקורות איכותיים וממספר גדול של אתרים מתחומים שונים וברובו אינו נכתב על ידנו אלא מצוטט כמו שהוא תוך מתן קרדיט ליוצריו על ידי הפניית הגולש. אם אהבתם את הכתבה אנו מזמינים אתכם לגלוש אל האתר המקורי ע"י לחיצה על הלינק בסוף הכתבה ,כמו כן, מוצג שמו של מחבר המאמר ליד הקישור לאתר המקור. אנא זיכרו כי איננו אחראים לעדכניותו של המידע או לתכנים פוגעניים לכאורה מהסיבות הנ"ל ,למרות שאנו משתדלים לפרסם רק מאמרים מאומתים ומדוייקים.  כמו כן, הכניסה לאתר זה מהווה הצהרה כי אתם מוותרים בזאת על כל דרישה משפטית כעת ולאחר הגלישה באתר וכי קראתם את ההקדמה הנ"ל והבנתם אותה על כל המשתמע ממנה.  יחד עם זאת, אם מצאתם כתבה המפורסמת כאן ואשר לדעתכם פוגעת בכם באיזו שהיא צורה אנא צרו קשר עמנו בהקדם