טיפ חשוב לחנוכה-

לביבות וצבען הלבן
הייתה לי שיחה מעניינת עם גברת בת "גיל הזהב" שידועה כבשלנית בחסד.
היא הסבירה שמאז שהתחילה להכין לביבות בבלנדר או במעבד במקום על פומפיה, הופיעו שתי בעיות: ראשית, קשה להתחיל לערבל בבלנדר תפו"א כי בגלל מחסור בנוזלים, העסק נתקע. שנית, תפו"א משחירים יותר מדי לטעמה.
בניסיונותיה לפתור את הבעיה הראשונה, החליטה לשים בבלנדר חצי כוס מים עם התפו"א. מעבר לעובדה שהבלנדר פעל כראוי, פתאום התברר לה שתפו"א נותרו לבנים כשלג.

אז ככה זה עובד:
היא שמה כמה תפו"א חתוכים בבלנדר, מוסיפה 2 ביצים וחצי כוס מים. כשמסתיים הערבול, היא שמה את העיסה במסננת דקה מעל קערה. המים שהוסיפה וכן מים נוספים של תפו"א, מתנקזים. נשארת עיסה לבנה ומוצקה שאליה מוסיפים תבלינים ומעט קמח, אם צריך.

בתיאבון
ובהצלחה לכל מלבבי הלביבות !

מחבר/ת : יעלה
דירוג:  


הוסף תגובה

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
  


הודעה לגולשים באתר

התוכן באתר זה קובץ ממגוון רחב של מקורות איכותיים וממספר גדול של אתרים מתחומים שונים וברובו אינו נכתב על ידנו אלא מצוטט כמו שהוא תוך מתן קרדיט ליוצריו על ידי הפניית הגולש. אם אהבתם את הכתבה אנו מזמינים אתכם לגלוש אל האתר המקורי ע"י לחיצה על הלינק בסוף הכתבה ,כמו כן, מוצג שמו של מחבר המאמר ליד הקישור לאתר המקור. אנא זיכרו כי איננו אחראים לעדכניותו של המידע או לתכנים פוגעניים לכאורה מהסיבות הנ"ל ,למרות שאנו משתדלים לפרסם רק מאמרים מאומתים ומדוייקים.  כמו כן, הכניסה לאתר זה מהווה הצהרה כי אתם מוותרים בזאת על כל דרישה משפטית כעת ולאחר הגלישה באתר וכי קראתם את ההקדמה הנ"ל והבנתם אותה על כל המשתמע ממנה.  יחד עם זאת, אם מצאתם כתבה המפורסמת כאן ואשר לדעתכם פוגעת בכם באיזו שהיא צורה אנא צרו קשר עמנו בהקדם