איך להכין ויאגרה טבעית !

ויאגרה טבעית מתכון להכנה מהירה ויאגרה טבעית בכל מטבח
ויאגרה טבעית הכי טוב הכי בריא ועוזר לתקופה ארוכה, משפרת את הביצועים במיטה לבין הזוג, ויאגרה טבעית לגברים ונשים שיכולות להכין לבן הזוג שלהם

בן זוג לא מתפקד טוב כמו פעם במיטה? קצת לחוץ בואו ללמוד להכין ויאגרה טיבעית בלי שום קושי, ויאגרה טבעית עם המוצרים שיש אצלכם בבית, ויאגרה טבעית לכל מצב ולכל אחד, בלי מגבלות ובלי תופעות לוואי ויאגרה הכי טבעית שיש!


  גברים רבים שלא עמד להם פעם אחת, מתחילים מיד לפתח אובססיה בנושא, ומכאן קצרה הדרך לאימפוטנציה.


 קשיי זיקפה זה לא בעייה חדשה עוד בזמן אבותנו עלהם השלום , גם להם היו בעיות זיקפה , אבל להם לא הייתה ויאגרה ,יש כאלו שמרחוו שם למטה כל מיני משחות מזעזעות או שיקויים חשודים יש כאלו אשר פנוי לדרך הכי קלה יותר תחליפים טבעיים לויאגרה שכל גבר היה יודע את המתכון של ויאגרה טבעית.


אז למה לרוץ לקנות ויאגרה ישר מבית מרקחת, יש לי בשבילכם כמה שלבים פשוטים להגברת הכוח גברא,להכנת ויאגרה טבעית ע"י מוצרים בסיסים שתוכלו למצוא בכל חנות פשוטה של מוצרי מזון - לא רק זיקפה טבעית אלא גם הארכת ימים ושנים!  


שאלת השאלות האם אוכל יכול לשפר את כוח הגברא?


תשובה היא כן אוכל מעמיד , האוכל אינו פועל מיידי כמו ויאגרה אינו פועל ישירות על איבר המין הגברי אינה גורמת לזיקפה מיידית, אבל אם תאכל את האוכל הנכון ,לאורך זמן, תרגיש השפעה בביצועים במיטה.


יש לציין שמאכלים טבעיים אינם משפרים מיידי את הזיקפה כמו ויאגרה  (ויאגרה מרחיבה את כלי הדם בגוף, מאפשרת לזרימת דם חופשית לאיבר המין).


אלא עם אכילת המוצרים הטבעיים תדאג לזרימת דםהפחתת כולסטרולהגברת האנרגיה וגם מרגיעים - אשר היפוך מזה מפריע לך במיטה - כל זה תלמד כאן!


במילים אחרות - הם מונעים את כל התופעות השליליות שעלולות לפגוע בתפקוד המיני שלך.  


 


שלב ראשון - מאכלים המנקים את כלי הדם בגוף


מחקרים הוכיחו כי דגי מים עמוקים כגון : טונה, הרינג, מקרל, אילתית, סול ובקלה. דגים אלה עשירים בחומצות שומן מסוג אומגה 3, אשר הם יכולים לעזור נגד הקרשת דם , הדבקות קרישי דם לוורידים, תוצאה מכך זרימת דם חופשית לאיבר בלי עקובים !


 


הפחתת ספיגת הכולסטרול בגוף מומלץ קוואקר או אורז חום אשר הן מאוד עשירים בסיבים.


 


לניקוי העורקים בגוף מומלץ מאוד מאכלים עשירים בויטמין E אשר מכילים נוגדן חמצון הם גם חשובים מאוד בנטרול הרדיקלים החופשיים הנוצרים בגוף ומשפיעים לרעה על הלב ועל כלי הדם. גם פירות העשירים בויטמין C מכילים את נוגדן החמצון כגון: פרי הדר, קיווי.


 


 


שלב שני - ללמוד להיות רגועים ופחות לחוצים


 


כאשר למדנו מה ישפר את זרימת הדם בגוף , אבל ללמוד להרגע הוא עניין חשוב לא פחות, כיצד קשורה בעיות הזיקפה ללהיות רגועים?


אנו נמצאים במדינה שחיי היום יום מביאים אותנו תמיד למצבי לחוץ, אם מהמצב הכלכלי, מצד מדיני, מלחמות, טרור, זוגיות, ילדים, לחץ מביא לאי יכולת להגעת לזיקפה, ואנשים עם הזמן מפתחים אובססיה.


 


שמירת עם רמה קבועה של הסרוטונין במוח, המעניקים הרגשה  טובה ורגועה, על ידי אכילת דגנים מלאים.


אכילת פירות וירקות עשירים באשלגן אשר מאוד מרגיע את הקיבה אשלגן מצוי מאוד בתירס, שומר, בסלק, בננה, קיבה עצבנית משפיעה לרעה על תיפקוד המיני.


 


 


שלב שלישי - רמת האנרגיה


אחרי שנרגענו צריך לעלות את רמת האנרגיה כי בלעדייה לא תוכל לתפקד במיטה אחרי יום עבודה קשה ! לכן יש הצורך לעלות את רמת האנרגיה בגוף ע"י מאכלים של פירות טרופים לדוגמא מנגו, אפרסק וקיווי , פירות טרופים מאוד עשירים בפרוקטוז,סוכר הפירות מאוד שונה מסוכר הלבן אשר הוא מזיק, כי סוכר הפירות נספג ישירות בגוף האדם המהוות מקור אנרגיה.


 


פירות יבשים מאוד עשירים בפרוקטוז מומלץ מאוד פירות יבשים יש בהם הרבה תכונות חיוביות.


 


תבלינים שונים כגון בעיקר פלפל, כמון, גינגר, כוסברה וכורכום, נחשבים למעניקי אנרגיה וחיות, במיוחד הזעפרן זהו תבלין יקר שעוד ביימי שיר השירים נרשם שהוא תבלין שעושה שמח בין הסדינים.


 


פרוקטוז לא רק משפיע על אנרגיה בגוף, אלא גם  זהו סוכר שמשפיע באופן ישיר על איכות הזרע, גם צריכת חלבונים מאוד עוזרת לאיכות הזרע.
הוסף ע"י קניה בטוחה
דירוג:  (2.3)


הוסף תגובה

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
  


הודעה לגולשים באתר

התוכן באתר זה קובץ ממגוון רחב של מקורות איכותיים וממספר גדול של אתרים מתחומים שונים וברובו אינו נכתב על ידנו אלא מצוטט כמו שהוא תוך מתן קרדיט ליוצריו על ידי הפניית הגולש. אם אהבתם את הכתבה אנו מזמינים אתכם לגלוש אל האתר המקורי ע"י לחיצה על הלינק בסוף הכתבה ,כמו כן, מוצג שמו של מחבר המאמר ליד הקישור לאתר המקור. אנא זיכרו כי איננו אחראים לעדכניותו של המידע או לתכנים פוגעניים לכאורה מהסיבות הנ"ל ,למרות שאנו משתדלים לפרסם רק מאמרים מאומתים ומדוייקים.  כמו כן, הכניסה לאתר זה מהווה הצהרה כי אתם מוותרים בזאת על כל דרישה משפטית כעת ולאחר הגלישה באתר וכי קראתם את ההקדמה הנ"ל והבנתם אותה על כל המשתמע ממנה.  יחד עם זאת, אם מצאתם כתבה המפורסמת כאן ואשר לדעתכם פוגעת בכם באיזו שהיא צורה אנא צרו קשר עמנו בהקדם